Interspa - Relax portál
Zavolajte nám
Rezervačné centrum
0948 644 567

Pobyty so psom Vysoke Tatry

Relaxačný pobyt vo Vysokých Tatrách prináša pre Vás, ale aj pre Vášho štvornohého miláčika, očarujúce okamžiky v lone slovenskej prírody. Wellness ozdravujúci pobyt na najvyššej úrovni vnesie do Vášho života nové zážitky a svoje sny si naplní aj Váš pes.
pobyt so psom tatry
Voľnosť priestoru, dokonalá panoráma prírody, skvelé služby a výnimočné prostredie hotelov Vám počas pobytu s Vašim psom, štvornohým členom rodiny, zabezpečia práve Vysoké Tatry a ich jedinečné prírodné bohatstvo.

Turisticky atraktívne prostredie objíma svojou náručou nielen Vás, Vašu dušu a telo počas wellness procedúr, svoju slobodu a inštinktmi naplnenú voľnosť si vychutná aj Váš rodinný miláčik a priateľ - pes

Okrem kvalitných služieb spojených s wellnes pobytom v hoteloch Vysokých Tatier je plnohodnotne postarané aj o Vášho štvornohého kamaráta, ktorý Vás môže sprevádzať počas celého pobytu na Vašich potulkách prírodou a turistickými chodníkmi.

InterSpa vychádza v ústrety aj milovníkom psov a domácich miláčikov, pre ktorých máme pripravené skvelé pobyty v nezabudnuteľnom prostredí s očarujúcou prírodou v lone Vysokých Tatier. 
 

vyhladavat len pre pobyty so psom vysoke tatry