Interspa - Relax portál
Zavolajte nám
Rezervačné centrum
0948 644 567

O spoločnosti

Cestovná agentúra InterSpa, s.r.o. vznikla v roku 2008, aby zjednodušila prístup ku kúpeľným a relaxačným pobytom pre slovenskú ale aj zahraničnú verejnosť.

Cieľom spoločnosti je vytvoriť čo možno najširšiu ponuku kúpeľov, wellness centier, liečebných a relaxačných pobytov, ktorá umožní klientom jednoduchší, prehľadnejší a výhodnejší výber.

Relax portál www.interspa.sk založili dvaja spolumajitelia s dlhoročnými obchodnými skúsenosťami v prostredí Internetu ako aj v klasickej obchodnej činnosti a styku s klientom. Zároveň spolupracujeme s kvalifikovanými poradcami a externými spolupracovníkmi, takže sme schopní pokryť pomerne širokú škálu služieb.
Management  cestovnej agentúry InterSpa, s.r.o. je členom "The Spa Buzz. Je to nezávislá skupina profesionálov v oblasti kúpeľníctva a  wellness, ktorá vznikla v USA s cieľom, zdieľania nových trendov a informácii v oblasti kupeľníctva, zdravého životného štýlu. A tiež nadväzovanie nových kontaktov medzi profesionálmi. Účasť managementu InterSpa s.r.o na aktivitách  tejto skupiny Vám garantuje maximálnu kvalitu ponúkaných služieb.
 
V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok k našim službám alebo  námetoch na zlepšenie, nás neváhajte kontaktovať.