Interspa - Relax portál
Zavolajte nám
Rezervačné centrum
0948 644 567

Pobyty pre celiatikov, bezlepkova strava v kúpeľoch

Štatistiky hovoria, že vo svete je až 46 percent ľudí s potravinovou intoleranciou . Veľkú časť tvoria práve celiatici, ktorí sa s nami nemusia obmedzovať v strave a môžu si plne vychutnať pobyty v kúpeľoch spojené s wellness procedúrami.

InterSpa prináša pre svojich zákazníkov výnimočnú príležitosť v podobe
pobyty pre celiatikov pobytov pre celiatikov a ľudí s potravinovou intoleranciou. Profesionálne služby v kúpeľných hoteloch zahŕňajú, okrem wellnes procedúr, kvalitných služieb a výnimočného servisu, aj prispôsobenie diéty a stravy pre potreby svojich návštevníkov - celiatikov, ktorí sa nemusia obmedzovať vo výbere svojho relaxačného oddychu.

Široký výber kúpeľných pobytov, spojených s množstvom wellnes procedúr, pripraví pre návštevníkov s potravinovou intoleranciou na lepok - celiatikov, kompletný balíček služieb a kvalitnú stravu prispôsobenú diéte. Celiatici počas pobytov zrelaxujú, nielen svojho ducha, ale oddýchne si a ozdraví sa aj telo.

InterSpa myslí na Vaše zdravie a ponúka Vám pobyty vo wellness kúpeľoch určených práve pre celiatikov a ľudí s potravinovou intoleranciou, stačí si len vybrať!
     

 

 


Informácie o poplatkoch za bezlepkovú stravu nájdete pri každom hotely v sekcii "SLUŽBY HOTELA", nadídením kurzora na "Bezlepková strava" sa zobrazia informácie o podmienkach a poplatkoch.