Interspa - Relax portál
Zavolajte nám
Rezervačné centrum
0948 644 567

Maďarske kúpele

Výhodná poloha našich južných susedov z Maďarska a skvelé podmienky na relax v kúpeľoch a wellness hoteloch výnimočných miest, pozývajú zrelaxovať návštevníkov zo Slovenska. madarske kupele

 

Kúpele v Maďarsku ponúkajú jedinečné wellness procedúry spojené s atmosférou najnavštevovanejších kúpeľných miest Maďarska. Kvalitné a profesionálne služby spojené s pobytom v hoteloch, kulinárske jedlo a ochutnávka najlepších vín - to všetko je pripravené pre návštevníkov.

 

Výnimočná príležitosť, stráviť chvíle v objatí a starostlivosti počas wellness pobytov, je umocnená o výhodné ceny, ktoré sú vďaka kurzom eura a forintu. Blízkosť a vľúdnosť prostredia je úžasnou príležitosťou, ako stráviť chvíle oddychu a relaxu pre dušu a telo.

 

InterSpa ponúka niekoľko výnimočných wellness pobytov v maďarských kúpeľoch, ktoré patria k popredným kúpeľným mestám našich južných susedov. Profesionálne služby, kulinárske zážitky a výhodná cena - to sú kúpele v Maďarskej republike, ktoré Vás očakávajú s otvorenou náručou!

 

vyhladat len pre madarske kupele

 

Maďarsko dve hodiny od Bratislavy, Maďarsko dve hodiny z Košíc, Pobyty v Egeri