Interspa - Relax portál
Zavolajte nám
Rezervačné centrum
0948 644 567

Kováčová kúpele

Slovensko
zobraziť mapu

Rezervačné centrum:
0948 644 567

Kúpele Kováčová sa nachádzajú mimo mestského ruchu a atmosféra kúpeľného parku zaručuje výborné podmienky na liečenie a duševnú relaxáciu. Kováčová je vďaka svojej polohe a jedinečnej športovej infraštruktúre rajom pre aktívnych ľudí. Vodné športy, plávanie, tenis, jazdectvo, turistika, cykloturistika – to je len časť ponuky, ktorú tu nájdete.
Kováčovský rybník, ktorý sa nachádza priamo v kúpeľnom areáli, dáva možnosti športového vyžitia a relaxu v tichu tunajšej prírody.

V Kováčovej je termálna liečivá voda popisovaná ako síranovo-hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá, termálna, hypotonická. Po ochladení tejto vody  sa prameňom napĺňa kúpeľný bazén a vane určené pre klientov kúpeľov a pacientov.

V kúpeľoch Kováčová sa liečia choroby pohybového ústrojenstva, nervové choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, choroby obličiek a močových ciest a ženské choroby. Základom kúpeľnej liečby sú bazénové a vaňové kúpele, doplnené termálnymi zábalmi, klasickou, podvodnou i reflexnou masážou a komplexnou fyzikálno-rehabilitačnou terapiou.

GARANCIA 100%
najnižšej ceny

Pobyty v kúpeľoch Kováčová
Relaxačno - liečebný pobyt, Penzión DETVAN
Kováčová kúpele
cena za osobu/noc od
43,00 €
Minimálna dĺžka
7 nocí
Hodnotenie klientov
Interspa - Relax portál 100%